homerecensies en klachten

versie: juli 2025

Recensies en hoe te handelen bij klachten

"De mix van theorie en praktijk was een goede manier om met het werk van de BM-Academie kennis te maken. Wederom het bewijs dat bewegen en sport kan worden ingezet bij het verbeteren van het groepsproces en gedrag. Goed om het zelf te ervaren." 

Erik en Bettie, dank voor jullie inzet voor onze huidige groep 7. De kinderen hebben veel geleerd en kunnen zich nu verder ontwikkelen met de opgedane kennis en met de veiligheid van de meester om hen heen. Onze wens is dat de kennis en vaardigheden aan de leerkrachten worden overgedragen zodat het in het groepsgebeuren verankerd wordt.                                                                 

De inzet van de BM-Academie wordt als positief ervaren. In de afgelopen periode hebben zes groepen KickFit!-trainingen gevolgd. Hierbij stonden thema’s als respect, focus, grenzen, vertrouwen, samenwerken, doorzetten, zelfbeheersing en zelfstandigheid centraal. Het groepsproces wordt positief gestimuleerd door het samen ervaren in de voornamelijk fysieke trainingen. Daarnaast ervaren leerlingen hun kracht en dat bevordert het zelfvertrouwen. 

Op onze school is het van belang om blijvend te anticiperen op wisselingen in samenstelling van de groepen en op specifieke doelgroepen zoals op dit moment de groep Oekraïense leerlingen. Bovendien is het belangrijk om aandacht te hebben voor het stroomlijnen van de pedagogische aanpak in relatie tot wisselingen in het team. Een blijvende impuls is nodig om de kwaliteit te waarborgen.                                      

KickFit! sluit aan bij onze hulpvraag, omdat de thema’s helder en duidelijk zijn. Er wordt maar een klein deel van de training gepraat en wordt voornamelijk geoefend door middel van sportactiviteiten. Hierbij ontdekken ze al snel, dat je pas iemand kan vertrouwen als hij /zij je grenzen respecteert. De benadering is heel persoonlijk en direct. De kinderen worden vooral op hun eigen gedrag gewezen. Vanaf de eerste training wordt duidelijk gemaakt, dat zij degene zijn die de regie hebben. Voor mij als leerkracht gaf het zelfinzicht. Ik ben enthousiast over de werkwijze en aanpak. 

Praten en bewegen zijn hier niet het doel maar het middel. Ze dienen als middel om de kinderen bewust te maken van hun gedrag. Bovendien leren ze hoe ze door onder andere vertrouwen te hebben en op te wekken, focus te hebben en respect te tonen, veel meer kunnen bereiken.  

Bedankt voor jullie verslag en de positieve feedback. Het was een mooi bruggetje om jullie informatie in de thuissituatie heel concreet te maken. Ik merk dat hij steeds beter leert zichzelf te remmen. Hij was enthousiast toen er wat boksen aan te pas ging komen. Bedankt voor jullie training, duidelijke mails en het zien van mijn mannetje.

Klachten

De BM-Academie vindt het belangrijk dat de begeleiding naar tevredenheid wordt uitgevoerd. Toch kan het voorkomen dat u, om wat voor reden ook, niet tevreden bent. U hebt dan het recht om een klacht of verbetervoorstel in te dienen. 

Indien u een klacht of een verbetervoorstel heeft dan kunt u deze eerst bespreken met één van de eigenaren. De BM-Academie neemt uw klacht of verbetervoorstel serieus. U mag dan ook binnen 10 werkdagen een reactie van ons verwachten. Als u een melding van een klacht of verbetervoorstel wilt maken dan kan dit door via het contactformulier op de website of rechtstreeks via info@bm-academie.nl contact op te nemen.